Mobilní toalety 1

  • Luxusní klimatizované mobilní toalety určené pro skupinu 80 - 100 osob / den. Kompletně vybavené toalety s 1 kabinou a 3 pisoáry pro muže a 2 kabinami pro ženy.
  • Vozidlo má vestavěný agregát “HONDA 4 KW”, takže může být v provozu plně soběstačné a nepotřebuje žádné připojení (elektřina, voda, odpad).


  • Vybavení mobilních wc toalet - keramická umyvadla a wc, zrcadla, centrální vzduchotechnika, automatické vytápění s klimatizací, dávkovače mýdla, podavače ručníků a bezdotykové odpadní koše. V dámské části jsou umístěny dvě toalety wc kombi, jedno umyvadlo se zrcadlem a velké zrcadlo ve vstupním prostoru. Pánská část je vybavena jednou wc kombi toaletou, třemi pisoáry, umyvadlem se zrcadlem a tekoucí teplou vodou. Příjemným doplňkem wc toalet je malá nástupní výška, venkovní osvětlení vstupních prostorů, zásuvky 220 V a zabudovaný audio systém s reprodukovanou hudbou.
  • Technické parametry mobilních wc toalet - celková délka vozidla je 7,6 m, výška 3,2 m, šířka 2,5 m a hmotnost vozidla 3,5 tuny. Vozidlo je vybaveno přípojkami vody, odpadu a elektřiny 220 V, jedním pětilitrovým bojlerem na teplou vodu, čerpadly a nádržemi na vodu s objemem 700 litrů a na odpad s kapacitou 1400 litrů.

       

  • Pro bližší informace o pronájmu mobilních wc toalet nás neváhejte kontaktovat.