Mobilní toalety 2 - Prodáno

  • Luxusní klimatizované mobilní toalety určené pro skupinu 80 – 100 osob / den.  Kompletně vybavené toalety s 1 kabinou a 3 pisoáry pro muže a 2 kabinami pro ženy.
  • Speciální výsuvná nástavba zajistí dostatek prostoru při zachování dobré průjezdnosti i ve zhoršených podmínkách. Pro provoz toalet je potřeba el. přípojka 230V/16A.


  • Vybavení mobilních wc toalet - keramická umyvadla a wc, centrální vzduchotechnika s vytápěním a klimatizací, dávkovače mýdla, podavače ručníků a bezdotykové odpadní koše. V dámské části jsou umístěny dvě kabiny s toaletou, umyvadlo s tekoucí teplou vodou a se zrcadlem. Pánská část je vybavena jednou kabinou s toaletou, třemi pisoáry, umyvadlem se zrcadlem a tekoucí teplou vodou. Příjemným doplňkem je venkovní osvětlení vstupních prostorů a zabudovaný audio systém s reprodukovanou hudbou.
  • Technické parametry mobilních wc toalet - celková délka vozidla je 6,5 m / 9,2 m roztažené, výška 2,9 m, šířka 2,2 m a hmotnost vozidla 3,5 tuny. Vozidlo je vybaveno přípojkami vody, odpadu a elektřiny 220 V, jedním desetilitrovým bojlerem na teplou vodu, čerpadly a nádržemi na vodu s objemem 700 litrů a na odpad 1400 litrů.

       

  • Pro bližší informace o pronájmu mobilních wc toalet nás neváhejte kontaktovat.